دکتر راضیه ایرجی

متخصص پوست و مو


آراف فرکشنال

آر اف فرکشنال یکی از جدیدترین فن آوری های جوانسازی پوست است در این روش مجموعه ای از سوزن های بسیار ظریف توسط مکانیزم تمام اتوماتیک دستگاه آر اف به عمق مشخصی در نواحی متفاوت پوست نفوذ می کنند و تا لایه درم پیش می روند، پس از نفوذ سوزن ها در پوست، در میان آنها جریان بسیار ظریف امواج رادیویی با شدت و زمان مشخص جاری می شود. تاثیر این تبادل امواج، گرمای اندکی در بخش درم پوست است که موجب تحریک کلاژن سازی و ایجاد کلاژن های جدید می گردد، رشته های کلاژن بخشی از لایه درم پوست هستند که استحکام و شادابی پوست را بوجود می آورند.

دوره جلسات برای جوانسازی پوست صورت به صورت معمول سه جلسه با فاصله یک ماه می باشد که در صورت نیاز میتوان این دوره را هر 6 ماه یکبار تکرار کرد.

بخش سَری (Tip) دستگاه آر اف فرکشنال که شامل سوزن های نفوذ کننده در پوست می باشد به منظور پیشگیری از انتقال بیماری به صورت کاملاً اختصاصی و تنها برای یکنفر قابل استفاده است (و حتی نزدیکان هم مجاز به استفاده از آن نمی باشند) این بخش پس از هر نوبت آر اف، برای نگهداری تحویل مراجعه کننده می شود.

کاربرد های آر اف فرکشنال
جوانسازی پوست
درمان شلی و افتادگی پوست
لیفتینگ پوست بدون جراحی
درمان ترشح بیش از حد پوست
کاهش چین و چروک های پوست
از بین بردن خطوط خنده و اخم
درمان لک،
شفاف کردن پوست
تحریک کلاژن سازی پوست

مزایای جوانسازی صورت با آر اف

سریع بودن طول درمان
عوارض حداقلی
دوران بهبودی بسیار کم
نتایج چشمگیر

مراقبت های بعد از آر اف فرکشنال

این روش جوانسازی پوست نسبت به روش های دیگر نیاز به مراقبت خاصی ندارد ولی برای نتایج بهتر موارد ذیل توصیه می شود :
بعد از لیزر به طور طبیعی التهاب و قرمزی در صورت مشاهده می شود که برای برطرف کردن آن می توان از کمپرس یخ در ناحیه متورم استفاده کرد .
تا چند ساعت بعد از انجام لیزر صورت را نشویید .
تا ۳ روز سعی کنید صورت خود را ماساژ ندهید ..
از برنزه کردن به صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب و سولاریوم تا یک ماه خودداری کنید. برای این کار نیز حتما با پزشک خود مشورت کنید .

درمان RF برای چه افرادی مفید است؟

با توجه به اینکه برای توقف کامل تاثیرات جاذبه و زمان بر پوست هیچ راهی نیست، درمان RF راه حل مناسبی برای مبارزه با پیری است.RF کم درد و غیر تهاجمی با اثرات قابل سنجش فوری برای شرایط مختلف است. عضلات یا پوستی که بر اثر حاملگی و یا لیپوساکشن شل شده است سفت می کند، نواحی صورت و گردن را متناسب وبازسازی می کند و خطوط ریز و چین و چروک را صاف تر می کند. از آنجایی کهRF از هیچ اشعه مضری استفاده نمی کند و روش درمان فقط شامل گرم کردن بافت زیر پوست می شود، خانم ها در هر سن و سال با هر نوع پوستی، تیره یا روشن می توانند از این درمان بهره ببرند.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، نرسیده به چهار راه پلیس ، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد ، ساختمان نگار یک
تلفن : 36251939 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
همه چیز در مورد کربوکسی تکربوکسی تراپی چیست ؟صفحه اصلیبیوگرافیآدرس مطب و ساعات حضورخدمات مطبگالری تصاویرآراف فرکشنالمقالاتپیامهای کاربرانسوالات پزشکیسایتهای دیگر